Lista zakwalifikowanych uczniów PDF Drukuj Email
piątek, 27 stycznia 2017 11:54

Przedstawiamy listę nazwisk uczniów zakwalifikowanych do udziału w etapie centralnym IV edycji Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej. Prosimy o kontakt z Komitetem Głównym ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) i przekazanie informacji, kto z Państwa zamierza pozostać z uczniami, by wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących Olimpiadzie po jej zakończeniu (ok. godz. 14.00-16.00).

W związku z przekazanymi przez Opiekunów sygnałami, że zgodnie z ministerialnym kalendarzem roku szkolnego w dniu 14 stycznia uczniowie mają wolne od zajęć, pragniemy poinformować, że etap centralny Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej odbędzie się w zmienionym terminie - 24 kwietnia 2017 r. (poniedziałek) od g. 9.30 (zapraszamy od. g. 9.00). Informację taką przekazujemy za pośrednictwem strony oraz w oddzielnej korespondencji. Przepraszamy za zmianę terminu!

Załączona poniżej lista przedstawia w porządku alfabetycznym nazwiska 20 uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do etapu centralnego. Aby móc wziąć w nim udział, należało zdobyć co najmniej 37,5 punktu na 60 możliwych.

1 Bącal Paweł
2 Bączyk Marta
3 Bodzioch Maciej
4 Brzozowska Karolina
5 Bułas Aleksandra
6 Cieślachowska Karolina
7 Gadomska Natalia
8 Harach Paweł
9 Kowalski Jakub
10 Kozłowska Julia
11 Kubat Jakub
12 Lenartowicz Aleksandra
13 Marciniak Adam
14 Marusiak Katarzyna
15 Morawska Agata
16 Przybyszewski Przemysław
17 Rucka Kinga
18 Sobiesiak Jacek
19 Tymczewska Natalia
20 Wilk Aleksandra

Informacje o uzyskanych wynikach pozostałych uczniów będą sukcesywnie przesyłane na adresy pocztowe ich szkół.

Bącal Paweł
Bączyk Marta