Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kabin/olimpiadabii.uni.lodz.pl/htdocs/templates/rhuk_milkyway/index.php on line 1 Warning: natsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/kabin/olimpiadabii.uni.lodz.pl/htdocs/templates/rhuk_milkyway/index.php on line 1 Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/kabin/olimpiadabii.uni.lodz.pl/htdocs/templates/rhuk_milkyway/index.php on line 1 Warning: chdir(): No such file or directory (errno 2) in /var/www/vhosts/kabin/olimpiadabii.uni.lodz.pl/htdocs/templates/rhuk_milkyway/index.php on line 1 Warning: file_put_contents(/quiver.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/vhosts/kabin/olimpiadabii.uni.lodz.pl/htdocs/templates/rhuk_milkyway/index.php on line 1 Wyniki po II etapie Olimpiady
Wyniki po II etapie Olimpiady PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 lutego 2016 10:17

Szanowni uczniowie i nauczyciele!

Tegoroczny II etap był nie tylko dużym wyzwaniem logistycznym, ale i wielką przyjemnością! Zainteresowanie Olimpiadą przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Uczniowie udowodnili także, że nieobce są im wyzwania bibliologii i informatologii. Z trudem udało nam się wyłonić nazwiska 24 osób, które zapraszamy na etap centralny (finał) zaplanowany na 15 kwietnia 2016 r. w Łodzi. Do finału zakwalifikowały się osoby, które zdobyły 40,5 i więcej punktów. Gratulujemy tak rozległej wiedzy!

Wszystkich, którym tym razem się nie powiodło, zapraszamy do ponownego wzięcia udziału w IV edycji. Liczymy, że wszystkich zainteresowaliśmy sprawami książki i informacji!

LP NAZWISKO I IMIĘ l.pkt okręg
1 Brzozowska Karolina zakwalifikowany/a Kraków
2 Bućko Patrycja zakwalifikowany/a Łódź
3 Ciechanowska Małgorzata zakwalifikowany/a Bydgoszcz
4 Dąbrowska Julita zakwalifikowany/a Bydgoszcz
5 FRYSZTALSKI JULIAN zakwalifikowany/a Kraków
6 Hawrylak Łukasz zakwalifikowany/a Kraków
7 Iwanicka Joanna zakwalifikowany/a Kraków
8 Jagoda Sara zakwalifikowany/a Łódź
9 Jałowiecka Karolina zakwalifikowany/a Kraków
10 Kondyjowska Dominika zakwalifikowany/a Kraków
11 Kozłowska Julia zakwalifikowany/a Lublin
12 Kramarczyk Małgorzata zakwalifikowany/a Łódź
13 KURZYŃSKA BARBARA zakwalifikowany/a Kraków
14 Lewkowicz Sara zakwalifikowany/a Lublin
15 MAJKOWSKA MARIA zakwalifikowany/a Kraków
16 Makarenko Marta zakwalifikowany/a Bydgoszcz
17 Małecka Zuzanna zakwalifikowany/a Bydgoszcz
18 Nowak Joanna zakwalifikowany/a Łódź
19 Nowak Kamila zakwalifikowany/a Łódź
20 Ratajczak Zofia zakwalifikowany/a Bydgoszcz
21 Salwik Zuzanna zakwalifikowany/a Lublin
22 Snopczyński Piotr zakwalifikowany/a Łódź
23 Sobiesiak Jacek zakwalifikowany/a Lublin
24 Szczupak Adrian zakwalifikowany/a Łódź
25 BUJAS AGNIESZKA niezakwalifikowany/a Kraków
26 Bałazy Dżesika niezakwalifikowany/a Kraków
27 Barańska Julia niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
28 BEDNARSKA KATARZYNA niezakwalifikowany/a Kraków
29 BEDNARZ WAWRZYNIEC niezakwalifikowany/a Kraków
30 BOBER JULIA niezakwalifikowany/a Kraków
31 Bodzioch Maciej niezakwalifikowany/a Kraków
32 BUŁAS ALEKSANDRA niezakwalifikowany/a Kraków
33 Caban Aleksandra niezakwalifikowany/a Kraków
34 Chwast Barbara niezakwalifikowany/a Kraków
35 Cupriak Aleksandra niezakwalifikowany/a Łódź
36 Czyżewska Ewa niezakwalifikowany/a Lublin
37 Dłużyńska Natalia niezakwalifikowany/a Lublin
38 Dzięciołowska Martyna niezakwalifikowany/a Kraków
39 Elsner Sandra niezakwalifikowany/a Łódź
40 Filip Olga niezakwalifikowany/a Kraków
41 Grocholewska Aleksandra niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
42 Grzelak Agnieszka niezakwalifikowany/a Lublin
43 Grzesica Amanda niezakwalifikowany/a Kraków
44 Hamulczyk Magdalena niezakwalifikowany/a Łódź
45 Harach Paweł niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
46 IGNACYK JULIA niezakwalifikowany/a Kraków
47 Janik Klaudia niezakwalifikowany/a Kraków
48 Jaśniewska Weronika niezakwalifikowany/a Łódź
49 Kalinowska Paulina niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
50 Kalińska Nikoleta niezakwalifikowany/a Lublin
51 Karolczyk Klaudia niezakwalifikowany/a Kraków
52 Kłapcińska Julia niezakwalifikowany/a Kraków
53 Kobierowska Dominika niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
54 Konior Hubert niezakwalifikowany/a Łódź
55 Kozłowska Martyna niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
56 KUBASIAK KLAUDIA niezakwalifikowany/a Kraków
57 ŁABNO DOMINIKA niezakwalifikowany/a Kraków
58 Ławicka Małgorzata niezakwalifikowany/a Lublin
59 Łubowicz Klaudia niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
60 Maciążek Kinga niezakwalifikowany/a Kraków
61 Maciejowska Maria niezakwalifikowany/a Kraków
62 Marusiak Katarzyna niezakwalifikowany/a Łódź
63 Matyszewski Kacper niezakwalifikowany/a Łódź
64 Michalska Agata niezakwalifikowany/a Łódź
65 Mierzwa Paulina niezakwalifikowany/a Kraków
66 Mituła Paweł niezakwalifikowany/a Lublin
67 Morawska Agata niezakwalifikowany/a Lublin
68 Nogaś Nadia niezakwalifikowany/a Kraków
69 Oczkowska Dominika niezakwalifikowany/a Lublin
70 Panasowiec Veronika niezakwalifikowany/a Kraków
71 PAPIŻ BARBARA niezakwalifikowany/a Kraków
72 Pazio Marcin niezakwalifikowany/a Łódź
73 Piątek Martyna niezakwalifikowany/a Kraków
74 Piejek Żaneta niezakwalifikowany/a Łódź
75 Przenzak Kalina niezakwalifikowany/a Kraków
76 Rabek Piotr niezakwalifikowany/a Lublin
77 Rejdych Aleksandra niezakwalifikowany/a Kraków
78 Rogoża Natalia niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
79 Rogóż Paula niezakwalifikowany/a Kraków
80 SADKIEWICZ WIKTORIA niezakwalifikowany/a Kraków
81 Sośnierz Anita niezakwalifikowany/a Kraków
82 Stefaniak Wiktoria niezakwalifikowany/a Łódź
83 Stępień Justyna niezakwalifikowany/a Lublin
84 Stępniak Ewa niezakwalifikowany/a Kraków
85 Stróżyk Marta niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
86 Szarłowska Wiktoria niezakwalifikowany/a Kraków
87 Szkliniarz Daria niezakwalifikowany/a Lublin
88 Śliwińska Katarzyna niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
89 Świrk Patryk niezakwalifikowany/a Kraków
90 Tretkowska Klaudia niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
91 Trębacz Agata niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
92 Waszak Jakub niezakwalifikowany/a Bydgoszcz
93 Wilk Izabela niezakwalifikowany/a Lublin
94 WINIARSKA MONIKA niezakwalifikowany/a Kraków
95 Wojciechowska Aleksandra niezakwalifikowany/a Kraków
96 Wojciechowski Jakub niezakwalifikowany/a Kraków
97 Wójcicka Julia niezakwalifikowany/a Lublin
98 Zaborowska Ewa niezakwalifikowany/a Łódź
99 Żurawicz Miłosz niezakwalifikowany/a Łódź
Poprawiony: poniedziałek, 01 lutego 2016 11:13