Finał Olimpiady PDF Drukuj Email
środa, 22 kwietnia 2015 12:00

W dniu 17 kwietnia gościliśmy na Wydziale Filologicznym reprezentantów 15 szkół z całego kraju, których uczniowie zakwalifikowali się do finału Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej. Z 23 uczestników, po części teoretycznej i praktycznej, udało nam się wyłonić laureatów i finalistów Olimpiady. Pierwsze miejsce zdobył Adrian Szczupak z Kalisza.
Serdecznie gratulujemy uczniom, nauczycielom oraz szkołom, które ksztalcą tak zdolnych wychowanków. Mamy nadzieję, że nagrody, ufundowane przez firmę Qulto, a są nimi czytniki e-booków, będą nie tylko pamiątką olimpijskich zmagań, ale także świadectwem wysokiej wiedzy z zakresu informatologii i bibliologii. Gratulujemy wszystkim uczestnikom Olimpiady osiągniętych wyników!

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z dnia Olimpiady:

O zmaganiach uczestników Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej opowiedziano 17 kwietnia 2015 r. w głównym wydaniu Łódzkich Wiadomości Dnia. Zapraszamy do obejrzenia - od 6:32: http://lodz.tvp.pl/19702149/17042015-1830