Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kabin/olimpiadabii.uni.lodz.pl/htdocs/templates/rhuk_milkyway/index.php on line 1 Warning: natsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/kabin/olimpiadabii.uni.lodz.pl/htdocs/templates/rhuk_milkyway/index.php on line 1 Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/kabin/olimpiadabii.uni.lodz.pl/htdocs/templates/rhuk_milkyway/index.php on line 1 Warning: chdir(): No such file or directory (errno 2) in /var/www/vhosts/kabin/olimpiadabii.uni.lodz.pl/htdocs/templates/rhuk_milkyway/index.php on line 1 Warning: file_put_contents(/narrow.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/vhosts/kabin/olimpiadabii.uni.lodz.pl/htdocs/templates/rhuk_milkyway/index.php on line 1 Zwycięzcy trzeciej edycji Olimpiady
Zwycięzcy trzeciej edycji Olimpiady PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 20 kwietnia 2016 16:31

Trzecia edycja Olimpiady już za nami. Przystąpiło do niej 24 uczniów z 10 województw z 16 szkół. Wśród zwycięzców znaleźli się:

I miejsce - Maria Majkowska

II miejsce - Łukasz Hawrylak

III miejsce - Adrian Szczupak (który znalazł się w ścisłej czołówce już po raz drugi - w ubiegłorocznej edycji zajął I miejsce).

Finaliści w układzie alfabetycznym:

Brzozowska Karolina

Frysztalski Julian

Iwanicka Joanna

Kondyjowska Dominika

Kozłowska Julia

Kurzyńska Barbara

Małecka Zuzanna

Osoby z tytułem uczestnika III etapu w układzie alfabetycznym:

Bućko Patrycja

Ciechanowska Małgorzata

Dąbrowska Julita

Jagoda Sara

Jałowiecka Karolina

Kramarczyk Małgorzata

Lewkowicz Sara

Makarenko Marta

Nowak Joanna

Nowak Kamila

Ratajczak Zofia

Salwik Zuzanna

Snopczyński Piotr

Sobiesiak Jacek

 

Gratulujemy zwycięzcom i jednocześnie wszystkim uczestnikom III etapu, nie zapominając o nauczycielach przygotowujących uczniów do Olimpiady - im należą sie szczególne wyrazy uznania. Warto dodać, że w tegorocznej edycji, w I etapie wzięło udział aż 221 uczniów. Konkurencja była zatem duża. Na najlepszych czekały czytniki e-booków ufundowane przez firmę Qulto i inne upominki od Urzędu Miasta Łodzi, Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, czasopism "Biblioteka w Szkole" i "Poradnik Bibliotekarza". Wszyscy otrzymali pamiątkowe koszulki z logo Olimpiady, których sponsorem była również firma Qulto.

Wszystkich pragniemy pogratulować i podziękować. Już wkrótce kolejna edycja. Prosimy o zaglądanie na nasze strony.

Z poważaniem

Komitet Główny

Olimpiady

Bibliologicznej i Informatologicznej

Brzozowska Karolina
Frysztalski Julian
Iwanicka Joanna
Kondyjowska Dominika
Kozłowska Julia
Kurzyńska Barbara
Małecka Zuzanna
Poprawiony: czwartek, 28 kwietnia 2016 20:58